Markalarımız

Image

Saphiente

Tüm zamanların en kaliteli, en modern, en zarif, en yenilikçi ve klasik modellerini tasarlayan Saphiente, abartıdan uzak, sadeliğinde yatan zarif ışıltısıyla günün her anında kadınlara eşlik eder. Günlük tarzda, gece davetlerinde, evlilik gibi hayatın en önemli adımlarında mücevher seçiminde pırlantayı tercih edenler için SAPHIENTE sizi bekliyor.

Yüzlerce modele sahip pırlanta çeşitlerini indirimli fiyatlarla SAPHIENTE den güvenle satın alabilir. Her bütçeye, her zevke hitap eden uygun bir koleksiyon bulabilirsiniz.

Bütçeniz ne olursa olsun pırlanta satın alabileceğiniz yegâne yer SAPHIENTE, en yeni koleksiyonları ve pırlanta tasarımlarıyla sizleri alışverişe davet ediyor.

Çok yakında hizmete girecek e-ticaret sitemizde farklı tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

@saphiente İnstagram sayfamızı dikkatli takip edenler yıl içinde düzenlenen birçok kampanyadan faydalanıyor.

AURRARİ

Aurrari Erkeklerin aksesuar ihtiyaçlarını en son trendlerle harmanlayarak, erkeklere, takı takmayı sevdirmek misyonu ile yola çıktı.

Aurrari de renkli derilerden yapılmış bileklikleri seven centilmeni ya da gümüş ve doğal taşlardan yapılmış bileklikleri tercih eden tarz bir erkeği bulmak mümkün.

Ürünlerin tasarımından size sunulan son haline kadar her işlemin tek tek elde özenle yapıldığı markada yüksek kaliteli malzemeler, el işçiliği ile birleşiyor. Tasarımlarda her zaman kaliteli mamuller yer alırken, hikayesinde farklı kültürler ve karakterler bulunur. Farklı karakterlerin uyumunu gösteren tasarımlar; renkli bir dünyanın yanı sıra daha karanlık ve vahşi bir dünyanın da izlerini taşır

Aurrari geniş ürün yelpazesi ve her geçen gün yenilenerek çeşitlenen seçenekleriyle tarzınıza şıklık ve kalite katarken, diğer taraftan güvenli alışveriş ortamında koşulsuz iade ve değişim hakkı sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor.

Aurrari sizleri memnun edebildikçe var olabileceğinin farkındadır. Sektöründe memnuniyetin markası olmak için çalışır. Bu amaçla müşterilerinden gelecek her türlü fikir, öneri ve şikâyete en yüksek önemi verir.

Keşfetme tutkusundan yola çıkarak üretilen Aurrari aksesuarlar, görüntüsüne önem veren, değişikliklere açık, tarz sahibi, özgüvenli erkeklere zamansız ürünler sunuyor. Kısa sürede erkeklerin beğenisini kazanan Aurrari ürünlerini Aurrari web adresinde bulabilir ve daha detaylı ürünlere @aurrari instagram adresinden ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu sitemizde Hakkımızda bilgi vermeye ve bir çok konuda yol göstermeye çalışıyoruz. Bu konular Pırlanta Hakkında İpuçlarını barındırıyor. Pırlanta Hediye önerileri, güvenli alış veriş için Sertifikalı Pırlantanın önemi, alış veriş rehberi olarak Pırlanta Alırken nelere dikkat edilmesi gerekir ve uzun süre mücevherlerinizden faydalanabilmeniz için Bakım ve Temizlik konularında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca güncel kampanya ve modellerimiz için, @saphientebyadil, @adilmucevher ve @aurrari instagram hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.

Image