En İyi Pırlanta Hediyeleri


Hayatınızdaki özel insanlara, pırlanta hediye etmek isteyenler için “Mutlu Etmenin Adresi” olan, ADİL MÜCEVHER tasarımları, SAPHİENTE BY ADİL ve AURRARİ Markaları ile yardımcı oluyor. Adil mücevher en iyi hediyeleri ulaştırmak için çok yüksek çaba sarf eder. Bu konuda en iyi bilgiye Hakkımızda sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En iyi Hediye Pırlantaları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Image

1 karat Tektaş Hediye; En çok duyduğumuz sorulardan biri; Kaç karat pırlanta iyidir? Burada çok farklı faktörler devrede. Bütçeniz, el yapınız, istediğiniz özellikler, pırlantanın kesim şekli gibi bir çok faktör var. Eğer bütçeniz uygunsa; kaç karat pırlanta? Sorusuna cevabımız 1 karat tektaş pırlantayı tavsiye ediyoruz. Ancak sertifikalı olmasına dikkat edin bu konuda size Sertifikalı Pırlanta Sayfamız yararlı olacaktır.

Ömrünüzün en önemli imzasını atarken sevdiğinizin taşıdığı o özel pırlanta yüzüğün Sonsuz bir hatıra olarak kalmasını istiyorsanız, size 1 karat pırlanta tavsiye ederiz. Herkesin en çok merak ettiği soruyu biliyoruz. 1 karat tektaş fiyatı veya 1 karat pırlanta kaç lira? Bu sorunun cevabını öncelikle sizin bütçeniz ve 1 karat tektaşın özellikleri belirler, buda yaklaşık iki bin Amerikan doları ile on bin Amerikan doları arasında değişebilir. Ama güncel, her zaman değerini bulacak ve sizi mahcup etmeyecek 1 karat pırlanta fiyatını, dört bin Amerikan doları ile altı bin Amerikan doları arasında bulabilirsiniz.

Evlilik teklifi; Sonsuza kadar, SEVGİ ve SADAKATLA ömrünüzü paylaşmaya karar verdiğiniz özel insana, kendisine verdiğiniz değeri en güzel sembol ile taçlandırmanız gerekir. Genç hanımlar ve evlenecek olan gelin adayları, tektaş pırlantanın masumiyetini, romantik görüntüsünü çok seviyor. Evlilik teklifinde hediye edilen tektaş pırlanta yüzük sonsuz bir hatıra olarak hayatınızdaki yerini alacak. Aşkın, birlikteliğin, sevginin, sadakatin, zarafetin, evliliğin nişanı olan tektaş pırlanta yüzük, nadir bulunan özel bir elmasın işlenmesiyle ortaya çıkan naif bir tasarım olduğundan çok kıymetli bir simgedir. Evlilik tekliflerinizde, “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, ADİL MÜCEVHER ve SAPHİENTE BY ADİL, tasarımcılarının incelikli elmas işlemeciliğiyle zarif görünüme kavuşturduğu pırlantaları tercih edebilirsiniz. Pırlanta tercih ederken Pırlanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Ve Pırlanta Hakkında İpuçları Sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Evlilik yıldönümü hediyesi; Sevgi ve Sadakatinizin, Zarif bir pırlanta ile Sonsuz bir hatıra olarak kalmasını istemez misiniz? Birlikte geçirilen bir yılı daha geride bıraktığınız o günün romantizmini doyasıya yaşamak, yaşanan tüm güzel günler için teşekkür ederken, yenilerini dilemek hakkınız. Yıldönümlerini daha da anlamlı kılan romantik hediyeler ise ilişkinizi her zaman canlı tutar. Hayatı paylaşmanızın yıldönümünde romantik ve özgün evlilik yıldönümü hediyeleri seçmelisiniz. Size ufak bir fikir; Birinci yıldönümü hediyesi çok önemlidir çünkü bir sonraki senelere referans olur. Evliliğinizin beşinci yılında ve geride kalan mutlu yılları, taçlandırmak isterseniz beştaş pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz. 10. Evlilik yıl dönümü, 20. Evlilik yıl dönümü, 25. Evlilik yıl dönümü, 40. Evlilik yıl dönümü gibi dönem başlarında seçeceğiniz hediyeler çok daha özel olmalı. “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, ADİL MÜCEVHER ve SAPHİENTE BY ADİL, koleksiyonlarında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz; sevgi, zarafet, ihtişam, enerji, doğa, romantizm...

Doğum günü hediyesi; Herkes doğum gününde hatırlanmak ister, hatırlanmayı bekler. Doğum günü hediyesi, sevdiklerimizin hayatlarımızdaki varlığını kutlayan, bizim için ne kadar önemli olduklarını gösteren bir sevgi sembolüdür. Şüphesiz ki hepimizin kendimizi en özel hissettiğimiz bu günde alınan hediyeler başka hiçbir hediyeyle kıyaslanamayacak kadar paha biçilmezdir. Anlamlı doğum günü hediyeleri, sevdiklerinizin kalplerine giden yolu keşfeder. “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, ADİL MÜCEVHER, SAPHİENTE BY ADİL markası ile hanımların gönlünü feth ederken, AURRARİ markasıda erkeklerin gönlünü feth ediyor. Değerli taşları seven her kadın pırlantanın zengin tasarımlarını ve renk alternatiflerini beğeniyle karşılıyor. Aksesuarda pırlanta gibi değerli taşlar kullanmayı seven tüm kadınlar, ADİL MÜCEVHERin pırlanta serisinde stiline uyum sağlayacak güçlü bir tasarım bulur.

Yılbaşı hediyesi; Pırlanta modelleri büyüleyici güzellikleriyle zamana meydan okuyor. ADİL MÜCEVHER ise zamansız tasarımlarıyla pırlanta alışverişinizi uygun fiyatlar eşliğinde yapmanıza yardımcı oluyor. Yılbaşı hediyesi diğer özel günlerde alınan hediyelere nazaran her zaman daha çok mutluluk verir. Herkes yeni yılın bir önceki seneden daha iyi olmasını diler. İlk jestin sizden gelen bir hediye olması büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bütçenize uygun, her yaştan sevdiğinize veya büyüklerinize hediye edebileceğiniz, binlerce alternatif hediye arasından en güzel yılbaşı hediyelerini “Mutlu Etmenin Adresleri” olan ADİL MÜCEVHER markalarında, hanımlar için SAPHİENTE BY ADİL de, erkekler için AURRARİ markalarını ziyaret edebilirsiniz. 31 Aralık akşamı saatler gece yarısına az bir süre kala sevdiğiniz insanların yeni yıla mutlu girmelerini sağlayarak, onları yılın ilk mutlu edeni olmak için sürpriz hediyeler vermek güzel bir jesttir. Beklenmedik hediyeler genelde en fazla mutluluk veren hediyelerdir. Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi almak size oldukça fazla bonus puan kazandıracaktır. AURRARİ web sayfamızdan erkek arkadaş için hediye önerilerine göz atabilirsiniz mesela...

Sevgililer günü hediyesi; Hayatındaki kadın, özel olduğunu hissetmeli…. Sevgililer gününün kuşkusuz en güzel yanı eş ve sevgililerin birbirlerine olan aşklarını pekiştirmelerine ve birbirilerine duydukları sevgilerinin temellerini sağlamlaştırabilmelerine vesile olmasıdır. Sevgililer günü hediyesi için erkeklere “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, ADİL MÜCEVHER ve SAPHİENTE BY ADİL tasarımları, hanımlara ise AURRARİ tasarımları yardımcı oluyor. Pırlantanın verdiği özgüven ve özelim hissi geçmişten bugüne değişmeyen tek şey diyebiliriz. Mesela sonsuzluk işaretinin bulunduğu bir pırlanta ile ona olan sevginizin sonsuz olduğu mesajını verebilirsiniz. Sevgililer gününde sevgilinize ADİL MÜCEVHER ve markaları tasarımlarını, bu özel hissi korumak için en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunuyor.

Babalar günü hediyesi; Varlığımızın sebebi ama en çok ihmal ettiğimiz insanlar; Babalarımız.! Kendi ayaklarınız üzerinde durabilmeniz konusunda en büyük desteği ve güveni veren babalarımıza bir günlüğüne de olsa kendini özel hissettirecek, "Baba" olmanın gururunu yaşatacak güzel bir kutlama onu düşündüğünüzden daha mutlu edecektir.

O, sizin hayatınızın en büyük idolü! Her adımınızda desteğini ve güvenini hissettiğiniz babanıza en güzel Babalar Günü hediyesi AURRARİ markamızda sizi bekliyor! Yeni baba olan arkadaşlarınıza ya da Bebeğinizin yerine eşinize Babalar Günü için hediye alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. En duygusal günlerden biri olan Babalar Günü’nde bebeği adına bir hediye almak her babayı çok mutlu edecek ve bu hediyenin unutulmaz olmasını sağlayacaktır. “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, markalarımızdan AURRARİ nin tasarlayıp ürettiği koleksiyonların içinden çok hoş ürünler seçebilirsiniz.

Anneler günü hediyesi; Bizleri bin bir cefa ve meşakkatle yetiştirip buna rağmen şefkatle ve sonsuz bir bağlılıkla canları pahasına karşılıksız seven annelerimize; doğanın bağrında milyonlarca yılda, binlerce derece sıcaklıkta, milyarlarca ton basınçla, oluşan sonsuza kadar parlayacak, pırlanta ile onlara olan minnettarlığınızı ifade edebilirsiniz. “Mutlu Etmenin Adresleri” olan, ADİL MÜCEVHERin ve SAPHİENTE BY ADİL’in Sadece pırlantalardan oluşan koleksiyonlar tercih edilebileceği gibi, Zümrüt, Safir ve Yakut taşlarla bezeli Anturaj pırlanta takıları tercih edebilirsiniz.

Pırlantalarınızı muhafaza etmek için gerekli bilgileri Pırlanta Kullanım, Bakım ve Temizlik sayfamızda sizlerle paylaştık.

Ayrıca güncel kampanya ve modellerimiz için, @saphientebyadil, @adilmucevher ve @aurrari instagram hesaplarımızı takip etmenizi öneririz.